Our rating

5
5.0 rating
5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
Excellent100%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

Your feedback

Latest reviews

Продукція, що на 100% виправдовує вартість

5.0 rating
13.04.2021

У порівнянні з іншими можливими гідроізоляційними товарами продукція Ринофлекс 100% виправдала наші очікування. Раніше купували іншу гідроізоляції, але Ринофлекс виявилася дуже зручною у використанні та витривалою (пройшов майже рік). Через обіцяні 25 років гарантії доповнимо свій відгук 🙂

Аліна

Оценили на практике и опыте

5.0 rating
30.03.2021

Ранее приобретали гидроизоляцию другой торговой марки у этого продавца. Считали, что Hyperdesmo уже не перебить ничем. Предложили нам взять на пробу мастику Rinoflex. По свойствам не отличить от Hyperdesmo, но цена гораздо приемлемее. Все-таки греческое производство стоит своих денег. Гидроизоляция Rinoflex оказалась для нас открытием и большим плюсом в работе.

Александр

Надійна компанія!

5.0 rating
18.03.2020

Я, як постійний клієнт компанії КМК Груп, дуже радий вашому розширенню!! Займаюся ремонтами різної складності і раніше неодноразово купував гідроізоляцію саме у цієї компанії. Відтепер, коли є можливість придбати матеріал з такими ж чудовими характеристиками, але ще й за нижчими цінами – це не може не радувати!!! Бажаємо вам ще більшого розвитку та вдячних клієнтів!

Валентин