Наш рейтинг

5
Rated 5 out of 5
5 из 5 звёзд (основано на 3 отзывах)
Отлично100%
Очень хорошо0%
Приемлимо0%
Плохо0%
Ужасно0%

Последние отзывы

Продукція, що на 100% виправдовує вартість

Rated 5 out of 5
13.04.2021

У порівнянні з іншими можливими гідроізоляційними товарами продукція Ринофлекс 100% виправдала наші очікування. Раніше купували іншу гідроізоляції, але Ринофлекс виявилася дуже зручною у використанні та витривалою (пройшов майже рік). Через обіцяні 25 років гарантії доповнимо свій відгук 🙂

Аліна

Оценили на практике и опыте

Rated 5 out of 5
30.03.2021

Ранее приобретали гидроизоляцию другой торговой марки у этого продавца. Считали, что Hyperdesmo уже не перебить ничем. Предложили нам взять на пробу мастику Rinoflex. По свойствам не отличить от Hyperdesmo, но цена гораздо приемлемее. Все-таки греческое производство стоит своих денег. Гидроизоляция Rinoflex оказалась для нас открытием и большим плюсом в работе.

Александр

Надійна компанія!

Rated 5 out of 5
18.03.2020

Я, як постійний клієнт компанії КМК Груп, дуже радий вашому розширенню!! Займаюся ремонтами різної складності і раніше неодноразово купував гідроізоляцію саме у цієї компанії. Відтепер, коли є можливість придбати матеріал з такими ж чудовими характеристиками, але ще й за нижчими цінами — це не може не радувати!!! Бажаємо вам ще більшого розвитку та вдячних клієнтів!

Валентин