Про RinoFlex

«KMK Group Ukraine» (КМК Груп Україна) – це українська компанія, успішно зарекомендувавша себе на місцевому та міжнародному ринках будівельного напрямку. У 2009 році «KMK Group Ukraine» стали офіційним представником та імпортером європейського виробника будівельної хімії і високоякісних гідроізоляційних матеріалів з поліуретану «Alchimica».

Протягом всього часу співпраці з «Alchimica» фахівці компанії «KMK Group Ukraine» спостерігали за експлуатаційними властивостями гідроізоляційних матеріалів, які застосовувалися на об’єктах в межах країни. Рівно 10 років знадобилося, щоб створити ідеальну формулу гідроізоляції, оптимізовану під кліматичні умови України. У 2019 «KMK Group Ukraine» заснували власну торгову марку гідроізоляції – «Rinoflex» (Рінофлекс). Продукція «Rinoflex» увібрала в себе багаторічний досвід грецьких професійних технологій всесвітньо відомої гідроізоляції «Alchimica» і вітчизняні розробки в області виробництва з урахуванням природного клімату України.

Вузькорегіональна спрямованість дозволила випустити продукт, аналогічно високоефективний своєму попереднику, за більш прийнятною ціновою політикою. Гідроізоляція «Rinoflex» широко застосовується для захисту від води різних видів поверхонь, що вимагають максимальної точності, надійності і довговічності. Відсутність летючих органічних розчинників в складі робить матеріал безпечним і нетоксичним після полімеризації. Термін служби обробленого покриття гідроізоляцією «Rinoflex» досягає 25 років!

Основна мета компанії «KMK Group Ukraine» створення якісної доступної продукції для комфортного, безпечного і екологічно чистого життя нашого населення!

Наші інші компанії: